środa, 19 marca 2014

Pin It

Idziemy polować na niedźwiedzia/ We're going on a bear hunt

Wizyta w Polsce, remonty, wielkie sprzątanie to wszystko spowodowało, że mnie tak długo nie było.
Visit to Poland, renovation, cleaning all this caused that I was not here long.

Ostatnio w moje ręce dostała mi się książka We're Going on a Bear Hunt Michall Rosen, Helen Oxenbury.
Recently got into my hands book We're Going on a Bear Hunt Michall Rosen, Helen Oxenbury.
                                 

Ja i moje córki zakochaliśmy się w niej a zwłaszcza w płycie która była dołączona do niej, na której oprócz bajki znajdują się różne zadania. Na youtube jest video do tej bajki, więc nawet jak ktoś nie ma dostępu do bajki może obejżeć sobie video. 

Me and my daughter fell in love with her ​​and especially in the disc that came with it, which in addition to the tale are a variety of tasks.In Youtube is a video for this tale, so even if someone does not have access to it can see videos.

I tak oprócz czytania, oglądania,słuchania i robienia różnych zadań (znaleśc je można tutaj http://homeschoolcreations.com/files/We_re_Going_on_a_Bear_Hunt_Printables.pdf)
 Wybraliśmy się na nasze polowanie na niedżwiedzia. Zapraszam wszystkich na taką wyprawę, nie trzeba iść w te strony co w książce, można powymyślać swoje miejsca. 
And so apart from reading, watching, listening and doing various tasks (you can find them here http://homeschoolcreations.com/files/We_re_Going_on_a_Bear_Hunt_Printables.pdf)
We went on our hunt for bears. I invite you all for such an expedition, no need to go in these sites as a book, you can invent your place.4 komentarze:

  1. Cześć, bardzo przyjemnie tu na twoim blogu, świetny wpis, bardzo fajnie się go przegląda, zapewne odwiedze twojego bloga jeszcze nie raz gdyż bardzo jest interesujący w przeciwieństwie do wielu innych blogów - Pozdrawiam Agnieszka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. This blog very helpful. SO please keep posting on Social media also. This will help us to learn about new trends and technologies in Social media platforms.

    Portable Video Magnifier

    OdpowiedzUsuń