poniedziałek, 1 grudnia 2014

Pin It

Kalendarz adwentowy / Advent calendar

W tym roku jakoś nie mam czasu na nic. Więc i na kalendarz nie było za bardzo czasu.Wiedziałam , że chcę go zrobić z rolek od papieru toaletowego. Pomysł po części zapożyczony ze strony tej  tylko zamiast 24 skrzatów zrobiłam 12 a następne 12 są prezencikami. W wiekszości zrobiły dziewczynki ja tylko powycinałam główki i rączki.

This year, somehow I do not have time to do anything. So on a calendar was not much time too. I knew that I wanted to do it with rolls of toilet paper. The idea is partly borrowed from the site,  only instead of 24 elves I did 12 and the next 12 are gifts. Most of work girls made, I just cut out the head and hands.

Do środka powkładałam małe prezenciki, czekoladki, różne zadania i słowa do przeczytania. Zadania są z tamtego roku Coraz bliżej święta ,  i niektóre z blogu żiżi , która naprawdę ma dużą listę i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

I put inside small gifts, chocolates, a variety of tasks and words to read. Tasks are from last year Getting closer to the Christmas and some of the blog Zizi, which really has a large list, and certainly everyone will find something for everyone.

Ja nie moge już się doczekać tych świąt , jakoś bardziej niż zawsze. Mam nadzieję odpocząć w te święta bo ten rok mnie troche wykończył.

I already I can not wait to see this holiday, somehow more than ever. I hope to rest, this Christmas because this year a little tired me.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz