sobota, 9 marca 2013

Pin It

Roczek Nicole 1st B'day

I pierwszy roczek z Ńicolką za mną . Miałam na jej roczek nie robić tortu z masą cukrową, ale nie mogłam się powstrzymać . i tak o to powstał tort z postaciamy z baby tv . Trochę nie wyszło jak sobie zakładałam ale coż ( tort powinien być mniejszy i wtedy by to ładnie wygladało).

And the first year with Nicole flew. I had on  first birthday not to do cake with a fondant , but I could not stop. Little bit not work out as I've found (cake should be smaller, and then it would look like nicer)A wogóle pierwszy raz nie wyszedł mi biszkopt i musiałam robić drugie podejście . Chyba się starzeje :D

For the first time not went me and I had to make sponge cake for the second time. I must be getting old :D

Tydzień wcześniej zostałam poproszona o zrobienie tortu na urodziny dla osoby która uczy się księgowości . Więc zrobiłam imitacje biurka. Pierwszy  pomiędzy ciastem a masą cukrową użyłam nuttelle. Powiem  wam że świetnie się to spisało i będe częsciej używała tego sposobu.

The week before I was asked to make a birthday cake for the person who learn accounting. So I did imitations of  desk. For the first time between the cake and the fondant I used nuttelle. I'll tell you that it came out well and be a part used this method.


1 komentarz:

  1. Nie potrafię znaleźć kontaktu do Ciebie, więc piszę tu w komentarzach:
    Nominowałam Cię do Liebster Award! Pozdrawiam serdecznie! i Sto lat spóźnione śpiewam!
    Ela Ławczys
    http://dwujezycznosc.blogspot.co.at/

    OdpowiedzUsuń